Plakaty

Ta zakładka powstała pod wpływem chwili i pomysłowości czytelników bloga. Jeśli chcesz dołączyć do grona kreatywnych autorów myśli o czytaniu, napisz proszę hasło w komentarzach, a zmieni się ono w plakat, który zostanie zamieszczony w zakładce.

Plakat z hasłem nadesłanym przez autorkę bloga: Pogodna dojrzałość

Plakat z hasłem nadesłanym przez autorkę bloga: aleconsek


To hasło akurat moje...

A tutaj hasło konkursowe Darii, uczennicy 6 klasy.


Pomysł na plakat ku czci pominiętego poety...

2 komentarze:

 1. Dziękuję za odwiedziny na "Karuzeli". Prosiłam w odpowiedzi o podanie nazwy Twojego bloga, ale ciekawość zwyciężyła i pomógł pan Google. Przeczytałam stronę główną, zakładki:czytam, miniatury. Jestem pod ogromnym wrażeniem bloga i jego autorki. Z przyjemnością umieszczę Cię na liście moich blogów, by nie zapomnieć, gdzie Cię szukać. Plakaty, to fantastyczny pomysł na propagowanie czytelnictwa. Kto daje oprawę plastyczną, do nadsyłanych myśli? Wielka szkoda, że hasło o tęczy jest napisane czarnym kolorem na ciemnym tle, bo trzeba mocno wytężyć wzrok żeby przeczytać. Czekam na następne pomysły z niecierpliwością, a teraz przechodzę do następnych zakładek. Dzięki temu, że trafiłam na Twojego bloga, sobotni wieczór będzie bardzo przyjemny. Pozdrawiam Ciebie, Przyjaciela i Twardziela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo, tez zapisuję Cię w zakładkach, bo czuję pokrewieństwo dusz:-) Pomysły plakatowe nasuwają sie same przy pomocy aplikacji internetowych, jest ich wiele, a podpowiedzią może być blog:
   http://narzedziaetwinning.blogspot.com/

   Usuń