piątek, 26 czerwca 2026

Dla wytrwałych...

Melduję, że jestem nad morzem, w pięknej krainie między jeziorami Łebsko i Gardno. Nasz domek stoi w trawach, za oknem żurawie i jelenie, z dala słychać kukułkę. Jedynie Internet kapryśny bardzo, ale trudno. Nadrobię wszystko po powrocie. Proszę was zatem o cierpliwość, 

 Tymczasem relacja z tego co  wykleiłam! Zapełniłam czwarty zeszyt, więc dla porządku i z kronikarskiego obowiązku pokazuję. Dziś sporo obrazków - dla wytrwałych , bo i od kolorów w głowie galimatias!











Na razie tyle, co nie znaczy, że koniec!
Dziękuję,  że oglądacie :-)
Uciekliśmy nad morze z dusznego miasta i to był dobry pomysł, aż strach będzie wrócić do tej betonozy!
Miejcie się dobrze i bezpiecznie:-)


28 komentarzy:

  1. To odpoczywaj Asiu na łonie przyrody. !!!
    No i gratuluję Ci pomysłowości jeśli chodzi o te zeszyty.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję podwójnie, dotleniam się na całego!

      Usuń
  2. Bardzo fajne te kolaże, zazdroszczę ucieczki od upału. Irena

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki, tu ciągle wieje, upału nie czujemy!

      Usuń
  3. O porządku i geniuszu genialne :-)
    Udanego odpoczynku.

    OdpowiedzUsuń
  4. A mi mój facet jest mi bardzo potrzebny. :)

    Miłego wypoczynku, czekam na fotorelację. :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Wystraszyłaś mnie, że będę tym, co czytam!! Ostatnio rzuciłam się na kryminały!😂😂😂

    OdpowiedzUsuń
  6. Zycze wspanielego pobytu i odpoczynku.
    A takze ze wstydem wyznaje ze mieszkam pol godziny jazdy od Atlantyku a ostatnio bylam nad nim wiecej niz rok temu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wcale mnie to nie dziwi, zawsze mówimy, że zdążymy lub tyle razy byliśmy...
      Cieszę się, że zajrzałaś:-)

      Usuń
  7. Dobrze ze tam jesteście, jak muchy w smole w bloku.Karty przepiekne i bardzo mądre, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aż strach wracać do blokowiska...ale trudno.

      Usuń
  8. Czyli jesteś blisko. Pieknne są moje strony. Odpoczywaj.

    OdpowiedzUsuń
  9. Wspaniałe karty art żurnala. Życzę kolejnych udanych dni nad morzem :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Karty super. Asiu dobrego wypoczynku. 😊😍.

    OdpowiedzUsuń
  11. Udanego wypoczynku. Po cichu zazdroszczę wakacji.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dopiero na emeryturze wakacje mam kiedy chcę, a nie kiedy muszę...

      Usuń
  12. Czytałam kiedyś książkę pod tytulem, Ryba bez roweru. Na temat damsko- męski była i dobra lektura.
    Macie fajnie nad morzem, wiaterek to jest to.

    OdpowiedzUsuń
  13. W takie upały pobyt nad Bałtykiem to idealna opcja, tam zawsze zimniej :)
    Tylko geniusz panuje nad chaosem, bo to panowanie zużywa dużo zasobów!
    A że jestem tym, co czytam... ostatni czytałam o peruwiańskich terrorystach, o Niemcach w czasie wojny, a obecnie zabrałam się za hiszpański thriller, gdzie są morderstwa, wojna i nawet łagry, więc średnio to wróży :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja czytam Gołoborze Siembiedy, to pewnie jakąś zemstę zaplanuję!

      Usuń