Melduję, że jestem nad morzem, w pięknej krainie między jeziorami Łebsko i Gardno. Nasz domek stoi w trawach, za oknem żurawie i jelenie, z dala słychać kukułkę. Jedynie Internet kapryśny bardzo, ale trudno. Nadrobię wszystko po powrocie. Proszę was zatem o cierpliwość,
Tymczasem relacja z tego co wykleiłam! Zapełniłam czwarty zeszyt, więc dla porządku i z kronikarskiego obowiązku pokazuję. Dziś sporo obrazków - dla wytrwałych , bo i od kolorów w głowie galimatias!
Na razie tyle, co nie znaczy, że koniec!
Dziękuję, że oglądacie :-)
Uciekliśmy nad morze z dusznego miasta i to był dobry pomysł, aż strach będzie wrócić do tej betonozy!
Miejcie się dobrze i bezpiecznie:-)










To odpoczywaj Asiu na łonie przyrody. !!!
OdpowiedzUsuńNo i gratuluję Ci pomysłowości jeśli chodzi o te zeszyty.
Dziękuję podwójnie, dotleniam się na całego!
UsuńBardzo fajne te kolaże, zazdroszczę ucieczki od upału. Irena
OdpowiedzUsuńDzięki, tu ciągle wieje, upału nie czujemy!
UsuńO porządku i geniuszu genialne :-)
OdpowiedzUsuńUdanego odpoczynku.
Dziękuję, relacja będzie!
UsuńA mi mój facet jest mi bardzo potrzebny. :)
OdpowiedzUsuńMiłego wypoczynku, czekam na fotorelację. :)
Mój także, ale pożartować trzeba:-)
UsuńMiłego wypoczynku.
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo!
UsuńWystraszyłaś mnie, że będę tym, co czytam!! Ostatnio rzuciłam się na kryminały!😂😂😂
OdpowiedzUsuńNo ja tez w kryminałach siedzę i co teraz?
UsuńZycze wspanielego pobytu i odpoczynku.
OdpowiedzUsuńA takze ze wstydem wyznaje ze mieszkam pol godziny jazdy od Atlantyku a ostatnio bylam nad nim wiecej niz rok temu.
Wcale mnie to nie dziwi, zawsze mówimy, że zdążymy lub tyle razy byliśmy...
UsuńCieszę się, że zajrzałaś:-)
Dobrze ze tam jesteście, jak muchy w smole w bloku.Karty przepiekne i bardzo mądre, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńAż strach wracać do blokowiska...ale trudno.
UsuńCzyli jesteś blisko. Pieknne są moje strony. Odpoczywaj.
OdpowiedzUsuńPiękne i ludzie życzliwi:-)
UsuńWspaniałe karty art żurnala. Życzę kolejnych udanych dni nad morzem :)
OdpowiedzUsuńDziękuję serdecznie:-)
UsuńKarty super. Asiu dobrego wypoczynku. 😊😍.
OdpowiedzUsuńTereniu, tu nawet upal nie dokucza:-)
UsuńUdanego wypoczynku. Po cichu zazdroszczę wakacji.
OdpowiedzUsuńDopiero na emeryturze wakacje mam kiedy chcę, a nie kiedy muszę...
UsuńCzytałam kiedyś książkę pod tytulem, Ryba bez roweru. Na temat damsko- męski była i dobra lektura.
OdpowiedzUsuńMacie fajnie nad morzem, wiaterek to jest to.
Wiaterek, żurawie, szum morza...bajka!
UsuńW takie upały pobyt nad Bałtykiem to idealna opcja, tam zawsze zimniej :)
OdpowiedzUsuńTylko geniusz panuje nad chaosem, bo to panowanie zużywa dużo zasobów!
A że jestem tym, co czytam... ostatni czytałam o peruwiańskich terrorystach, o Niemcach w czasie wojny, a obecnie zabrałam się za hiszpański thriller, gdzie są morderstwa, wojna i nawet łagry, więc średnio to wróży :D
Ja czytam Gołoborze Siembiedy, to pewnie jakąś zemstę zaplanuję!
UsuńGenialne AJ! Te o jedzeniu i nie tyciu i chaosie to moi ulubieńcy ;) Ale też bardzo się zgadzam z tym powiedzeniem "Stajesz się tym co czytasz", książki wpływają na nas mocniej niż mogłoby się wydawać :) Po małym maratonie musiałam zwolnić tempo, za dużo miałam w głowie analiz fabuły i dopisywania własnych historii :D
OdpowiedzUsuńPrzyjemnego wypoczynku nad morzem! ;))
pomysł w dziesiątkę jechać w te upały nad morze,a oglądając takie obrazki to czysta przyjemność...
OdpowiedzUsuńWidzę Jotko, że Ty swoimi kolażami na bieżąco komentujesz aktualne trendy myślowe i to jest wspaniałe, i piękne!
OdpowiedzUsuńWszystkie mi się podobają, a najbardziej - Miłość jest ślepa. Oglądałam kilka sezonów z różnych krajów.
Pięknego wypoczynku nad morzem. Dzięki temu, że jesteś w tak urokliwym miejscu, upały z którymi się teraz zmagamy zamknięci w blokowiskach, nie są Ci straszne, ani uciążliwe.
Odpoczywaj, nabieraj sił, relaksuj się!
Pozdrawiam w gorący piątkowy wieczór.