poniedziałek, 21 marca 2016

Dzień poezji i konkurs

21 marca to data ważna dla wszystkich miłośników poezji. Wkrótce wyjdzie drukiem kolejny tomik wierszy Anioła Lirycznego czyli Gabrysi Kotas. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął m.in.blog Recenzje Agi.
Tym razem Gabrysia wydaje swoje wiersze dla dzieci, pięknie ilustrowane. Oprócz tego poetka zaczęła też pisać opowiadania dla dzieci, czytałam, są świetne. Czytałam je także uczniom i bardzo się spodobały.
Jeśli dysponujecie czasem i chcielibyście wygrać książeczkę dla dzieci weźcie udział w konkursie wiosennym. Szczegóły są na blogu RECENZJE AGI, ale można też wpisywać się w komentarzach na blogu Gabrysi Kotas POGODNA DOJRZAŁOŚĆ.

8 komentarzy:

 1. Przejrzę blog Gabrysi, przeczytam wiersze. Dobrze, że podpowiadasz. Wiadomo, że człowiek nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć. Kiedy ktoś natrafi na kogoś ciekawego, powinien informować innych, polecić. Niechże i inni przeczytają.
  Zasyłam serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak lubię, gdy już coś jest sprawdzone, to nie muszę tyle szukać, zaglądam tam, gdzie polecają.
   Pozdrawiam ciepło:-)

   Usuń
 2. Nie znam poezji Gabrysi Kotas, do dzisiaj nawet nie wiedziałam, ze taki ktoś istnieje, i gdyby nie Twój blog, pewnie nadal żyłabym w nieświadomości. Ciekawe czy jest tak dobra, jak Agnieszka Chylińska. W wolnej chwili się rozejrzę po blogu Gabrysi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że każdy twórca jest inny i ma swoich odbiorców, tak jak z blogami, niektóre polubi się od razu, inne nie i nawet nie potrafimy powiedzieć dlaczego...
   Miłego dnia:-)

   Usuń
 3. Już nie pierwszy raz miga mi na blogu nazwisko Gabrysi Kotas, ale jak do tej pory nie miałam okazji zaznajomić się z Jej twórczością. Ale nic straconego, zbliżają się święta będę miała troszkę czasu i z przyjemnością wzbogacę się o tak miłe doświadczenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że coś znajdziesz dla siebie, wszak ciągle poszukujemy...
   Pozdrawiam ciepło, bo na zewnątrz marnie:-)

   Usuń
 4. Też postaram się zaglądnąć chociaż szczerze przyznam, że czasu ciągle mi brakuje na wszystko, a mam już trochę Blogów do odwiedzenia, że o książkach, czy filmach nie wspomnę :)

  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, kochana, a tu wiosna za pasem i na łono natury nas ciągnie...nie dajmy się zwariować, wszystkiego po trochu.
   Buziaki Agnieszko:-)

   Usuń